Říjen 2010

Moje tvorba

31. října 2010 v 9:28

Moje tvorbaHraničářův Učeň olympijské Hry šerm

13. října 2010 v 19:45 Hraničářův Učeň
Hraničářův Učeň
Olympijské hry
Šerm

Král Duncán vyhlásil olympijské hry a pověřil aby sbor hraničářů poslal poselství do jiných zemí jako třeba:Pikta,Celtika,Iida,Toskano,Oslava,Iberion,Galie,Alpina,Teutland,Skandie,Sonderland a Hibernie.Byli to za sporty Lukostřelba,šerm,házení s oštěpem,běh a Jízda s koněm.Když se už tam všichni sešly tak začaly olympijské hry.Bylo 6 tribun a 1 Královská kde byla Princezna Kasandra s králem Ducanem A spoustu niších šlechet.První disciplina byla šerm zúčastnil se v tom Gilan,Horac,Koninu,Mishu,Sean a Morkl.Gilan s Mislu měli boj a vyhrál Gilan.Horác s Koninou a vyhrál Horác.Sean s Morklou a vyhrál Sean.Gilan s Horácem.To byl krutý boj Horác se kry svým štítem a gilan do něj mlatil hlava nehlava.Pak Gilan nachválí zaváhal a toho se chopil horac tak to bylo zas na opak trval ten souboj 1hodinu a skončilo to nerozhodně takže byl teď Gilan s Seanem.Sean jak byl malý a hbitý tak Gilana porazil.Teď šel Horác se Seanem zase to trvalo 1hodinu Horác mlátil do Sesnováno štítu až dokonce praskl:Tak Sean Odhodil štít vzal si meč do obou rukou a začal nebezpečně sním točit nad hlavou.Už jim oběma chyběla síla že  únávou oba klesli na kolena.V tu chvíli běžely Will,Aliss,Jenny, a Gilan za podběhli zábradlí a mazali přímo k nim.Po hodině Král uznal že Sean Horác a Gilan se navzájem neporazí.Tak každému  nechal udělat zlatou medaili za šerm. 

Historie Elfů

13. října 2010 v 16:15

Elfové v historii:


Elfové byli za poslední staletí téměř ztraceni ve víru času, jsou ještě starší než trpaslíci, kteří je později vytlačili. Elfové jsou bytosti ještě záhadnější a nedostižitelnější než trpaslíci, téměř nikde není popisován jejich vzhled ani jejich funkce. Vydejme se tedy po stopách slova "elf". Ve středověké Francii elfové neexistovali, v 16. století Francouzi toto slovo převzali pro označení víl. Od 19. století jím jsou nazývány bytosti příbuzné trpaslíkům. V německých pramenech do 13. století najdeme slovo "elf" jen vzácně, později je hojně užíváno k označení "noční můry". V Anglii se "elf" používal do počátku 11. století, později se význam tohoto slova změnil stejně jako v německé literatuře. Toto označení se pak používalo pro všechny bytosti nižší mytologie. Ve Skandinávii je "elf" stejná bytost jako trpaslík , pro toto stvoření je možné použít obou názvů. Tak se stalo, že elfové téměř ztratili svoji osobitost a autonomitu.

Pokud se na ně lidé odvolávali, musely mít tyto bytosti velkou moc. Ovšem uvědomíme-li si, že elfové žili po boku bohů, není na tom nic divného. Elfové jsou pro mnoho z nás symbolem dlouhověkosti a velké moudrosti, což vyvěrá zvláště z Tolkienovy představy o těchto bytostech. Ať už byli kdysi kýmkoliv, vypadá to, že měli blízko k bohům a skutečnému vědění. Moudrosti, kterou si ani neumíme představit, protože bychom ji, my lidé, na tomto stupni duševní vyspělosti pravděpodobně nedokázali pochopit. V přírodě se skrývá mnoho tajemství a moudrosti, možná že lidé v dávných časech si toto vědění personifikovali do spousty postav, a to jim ony principy umožňovalo lépe chápat. Důležité je, že onu pravdu nějakým způsobem přijímali, až se stala součástí jich samých. Ale co dnes? Mnoho z nás se stále více vzdaluje od přírody, je to asi cena pokroku, ale občas se stává, že člověk se musí o kousek navrátit, aby pak mohl rychleji vpřed. Určitě stojí za to čas od času opustit město a vypravit se do lesa, skvěle se odpočineme a kdo ví, koho tam potkáme…

Jak nakreslit elfa

1. října 2010 v 13:44
Jak kreslit Elven Archerhow to draw an elven archer
how to draw an elven archer step 1

Krok 1.

Nakreslit malý kruh pro lukostřelce hlavu elfí a přidejte obličeje pokyny.
Další upozornit na pokyny pro trup, boky, nohy, paže, ruce a luk.
Jo, a jeho nohy.
how to draw an elven archer step 2

Krok 2.

Začnete skicování mimo tvar přídě a ujistěte se, že kreslit to pěkné a velké.
Další start čerpání z linie vlasů pro lukostřelce vlasy elfí a jak můžete vidět, že je ve stejném stylu jako Legolas.
Až to bude kompletní, můžete upozornit na tvář a pak oči a uši.
Nakreslete tvar jeho trupu a pak přidat tloušťku opasku.
Pak budete čerpat z sukni část elfů oblečení.
how to draw an elven archer step 3

Krok 3.

Nyní můžete upozornit na paži tvary a pak oči a vlasy ve více detailu.
Nakreslete úklona řetězec čarodějnice je nahrbená záda, nebo se vytáhl na levé ruce, a pak začít kreslit ven prsty stejně.
how to draw an elven archer step 4

Krok 4.

Nyní, když jste téměř hotovi v této lekci vám začne skic z vlasů pramen linky ve stylu, jak je znázorněno zde a pak nastínit všechny detaily linky na jeho lukostřelec obleku.
Ujistěte se, že přidáte dost záhyby a vrásky na košili a rukávy.
how to draw an elven archer step 5

Krok 5.

Nyní můžete začít kreslit ven po zbytek svého oblečení, které obsahuje pás a všechny otvory zářez.
Při skicování z dolní poloviny elfí lučištníci oblečení ujistěte se, že aby vypadaly uvolněné a volné s množstvím záhybů, vrásek a Přehyby.
Začněte podšívka jeho plášť a pak přejít k dalšímu kroku.
how to draw an elven archer step 6

Krok 6.

Toto je vaše poslední kreslení krok a vše, co musíte udělat, je upozornit na boty a nohy této elfí lukostřelec, který vypadá tak podobně jako Legolas z Pána prstenů.
Dokončit mys a pak přejít k dalšímu kroku.
Vymazat všechny pokyny a tvary, které jste si vytvořili v kroku jedna a přejít k poslednímu kroku.
how to draw an elven archer step 7

Krok 7.

To je to, co vaše náčrtek by měl vypadat, jako když jste udělal.
Jen barva ho a vy jste buď právě naučili, jak elfí lukostřelec nebo jste se naučili, jak čerpat Legolas z Pána prstenů krok za krokem.

Čerpáno a přeloženo z www.dragoart.com